Pokaż filtry

WYBIERZ ROZMIAR

Rodzaj

Zresetuj krok

Producent

Zdrowa stopa

Darmowa dostawa

Emel

Buty dla dziecka Emel

Emel to firma zajmująca się od ponad trzydziestu lat tworzeniem butów dla dzieci. Przedsiębiorstwo słynie z ręcznej produkcji wysokiej jakości obuwia dziecięcego Emel roczki na każdą okazję i porę roku. Znajdziemy tu zarówno śniegowce na zimę, jak i wiosenne trzewiki czy kalosze. Oferta jest bogata w Emel sandały czy też buty specjalnego przeznaczenia – na wyjątkowe okazje czy na co dzień, na przykład kapcie do przedszkola. Profesjonalni rzemieślnicy przykładają ogromną wagę do profilowania kształtu buta, wiedząc, że ma on największe znaczenie w przypadku dopasowywania obuwia do stopy dziecka. A cały proces produkcji to długa droga, od pomysłu, poprzez projekt przygotowany w dedykowanym programie, po finalne wykonanie prototypu i ewentualne poprawki.

Czym charakteryzują się buciki Emel?

1. Wysoka jakość, wynikająca ze stosowania najwyższej klasy materiałów oraz ręcznego wykonania każdej pary butów. To dlatego Emel obuwie są bardzo solidne i wytrzymałe.

2. Przyczyniają się do odpowiedniego rozwoju stopy dziecka – Emel buty są zaprojektowane w taki sposób, by w każdej sytuacji zapewnić dziecku stabilizację i prawidłowe podparcie stopy. Sztywny zapiętek chroni nóżki przed upadkiem i ewentualnym urazem, co jest ważne zwłaszcza w przypadku maluszków, które dopiero uczą się chodzić.

3. Wygoda dziecka – zarówno sandały Emel jak i Emel buty zimowe wykonane są z elastycznej, naturalnej skóry lub materiałów syntetycznych (tam, gdzie jest to konieczne), które zapewniają smykom komfort użytkowania.

4. Atrakcyjna kolorystyka i ciekawe wzory – buty Emel są przepięknie wykonane i cieszą oko. Oferta jest bogata w różne kolory, odcienie i wzory, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci!

5. Szeroki zakres dostępnych rozmiarów

Emel – potwierdzona jakość

Marka Emel może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami w branży obuwniczej. To docenienie trudu inżynierów i rzemieślnikó2 pracujących na co dzień nad rozwojem produktów. Marka do tej pory zdobyła m.in.:

1. Certyfikat „Dobra Marka”, będący dowodem pozytywnego odbioru przez klientów na rynku.

2. Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, potwierdzający produkcję wolną od szkodliwych substancji i spełniającą wymogi bezpieczeństwa.

3. Certyfikat Polskiej Izby Obuwia, potwierdzający zgodność z normami prawnymi i technicznymi.

4. Europejski Certyfikat Jakości – potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Unię Europejską.

5. Certyfikat „Bezpieczne obuwie”

Wyjątkowe buty zimowe Emel

Śniegowce z firmy Emel zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej ochrony stopy dziecka w trudnych warunkach pogodowych. Mamy pewność, że Emel zimowe buty będą wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę te-por, która nie tylko zabezpieczy nasze dziecko przed wodą i wilgocią, ale również umożliwi stopie oddychanie. To ważne, bo pocenie się nóg w zimowych butach często bywa przyczyną powstawania różnych chorób czy nieprzyjemnego zapachu. W butach Emel, tego problemu nie ma. Warto też dodać, że śniegowce Emelki są wyposażone w miękką wkładkę wewnątrz buta, która dopasowuje się do stopy malucha, zapewniając mu komfort i wygodę. Co więcej, śniegowce charakteryzują się podeszwą ze świetną przyczepnością, nawet na najtrudniejszych, lodowych powierzchniach. Ta cecha zapewni dziecku utrzymanie równowagi i stabilności podczas ulubionych zimowych aktywności na powietrzu.

Nie ulega wątpliwości, że Emelki są jednymi z najczęściej sprzedawanych butów dziecięcych wysokiej klasy. Rodzice od lat doceniają markę, czego dowodem mogą być zdobyte przez nią wyróżnienia wśród klientów. Buty Emel wykonane są ręcznie i z pasją, co przekłada się na wyjątkowy komfort noszenia i bezpieczeństwo, które zapewniają najmłodszym. W przypadku małych dzieci ważne jest używanie obuwia z dobrych materiałów, ale także takiego, które odpowiednio kształtuje stopę i pozwala jej na naturalny ruch. W przyszłości takie podejście zaprocentuje, gdy nasze dziecko nie będzie miało dzięki temu żadnych ortopedycznych wad ani zniekształceń stopy.

emel