Trampki MEMO
Posted by      01/08/2018 15:04:12
Trampki MEMO

Pomimo że mamy jeszcze zimę, nie zaszkodzi pomyśleć już o nadchodzącej wiośnie i o kolejnej zmianie obuwia. Trampki, są jednym z najbardziej klasycznych fasonów obuwia w obecnych czasach od wielu sezonów, mogą nie tylko dobrze i modnie wyglądać, ale również mogą zadbać o prawidłowy rozwój stóp. Na wiosnę trampki to jeden z najbardziej praktycznych rodzajów obuwia dziecięcego. Sprawdzają się w codziennych, sportowych, jak i nieco bardziej eleganckich stylizacjach. Przynajmniej jedna para wiosennych trampek powinna znaleźć się w szafie każdego dziecka. Dziś przedstawimy produkt Firmy MEMO, która poszerzyła swoją ofertę o klasyczne trampki Urban Classic New York.

Co sama firma pisze o swoim nowym obuwiu?

Urban Classic– MEMO rozszerza ofertę o klasyczne, ponadczasowe trampki. Obuwie, które może być używane na co dzień lub jako modny dodatek do odpowiednio dobranego stroju, teraz otrzymuje również walory profilaktyczne. Urban Classic to jedyne na rynku trampki, posiadające obcas Thomasa oraz podeszwę i cholewkę, które dbają o prawidłowy układ stopy dziecka podczas użytkowania. Po raz pierwszy MEMO wykorzystuje w swoich modelach: zamek błyskawiczny.

Wyjątkowe połączenie rozwiązań wpływających na zdrowie dziecka, wygodę, a także zawsze modny fason. Trzy modele kolorystyczne skierowane są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, w rozmiarach 26-38. „

Buciki MEMO wykonane są z naturalnych materiałów, łatwo dopasowujących się do stópek dziecka. Jak już wiemy dobrze dobrane obuwie ma duże znaczenie w prawidłowym rozwoju stópek naszych pociech jak i w prawidłowym rozwojem kręgosłupa czyli późniejszej postawy dziecka.

Pierwszym modelem Urban Classic jest New York – wysoki trampek występujący w trzech kolorach.

Memo

Czy trampki profilaktyczne są zdrowe?

Tak, dowodem są trampki firmy MEMO, które są jedynym tego typu obuwiem spełniającym funkcje profilaktyczne. Poniżej przedstawiona jest budowa trampek Urban Classic New York.

Memo

Pamiętajcie drodzy rodzice, że obuwie dziecięce MEMO jest dobra inwestycją w zdrowie i wygodę Waszych pociech. MEMO to firma, która specjalizuje się w obuwiu profilaktycznym i ich obuwie chroni stopy dzieci przed pojawieniem się wad oraz zapewnia zachowanie prawidłowej postawy ciała.

W naszym sklepie dostępne mamy wszystkie trzy oferty trampek Urban Classic New York.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakiej firmy wybrać półbuty na wiosnę?
Jak wybrać baleriny profilaktyczne?
Jak dbać o prawidłowy rozwój stopy dziecka ?
Trampki MEMO
Sandały Bartek
Jakie kapcie dla dzieci, Danielki, Dawid czy Mrugała?
Buty profilaktyczne Daniel dla dzieci.
Buty profilaktyczne jako dobry pomysł na prezent gwiazdkowy
Jakie buty wybrać na zimę dla dziecka?
Jakie buty do wkładek ortopedycznych dla dzieci?

Comments

Log in or register to post comments