Śniegowce muflon dla Twojego dziecka
Posted by      01/17/2019 14:34:27
Śniegowce muflon dla Twojego dziecka

Każda pora roku wymaga odpowiedniego obuwia. Latem są to sandały, jesienią półbuty, a wiosną trzewiki i baleriny. Szczególnie zimą dobór butów jest bardzo istotny, bo każdy rodzic dbający o swoje dziecko, chce mieć pewność, że gdy spadnie śnieg, a termometr wskaże ujemne temperatury, to stopy maluszka będą odpowiednio zabezpieczone.

Właśnie warunki atmosferyczne: śnieg, deszcz, a co za tym idzie “chlapa” skłaniają do wyboru butów typu śniegowce. W jednym z postów na naszym blogu opisywaliśmy Jakie buty wybrać na zimę dla dziecka? Dziś chcemy skupić się na śniegowcach MUFLON.

Śniegowce z kolekcji Muflon zostały wyprodukowane przez polską firmę Ren But tworzącą obuwie dziecięce i młodzieżowe. Ren But istnieje w branży obuwniczej od kilkunastu lat, podczas których zdobył zaufanie rodziców i bardzo dobrą renomę. Buty tej marki charakteryzuje wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie. Projektanci współpracujący z firmą Ren But czerpią inspiracje z pokazów mody dziecięcej polskiej, ale też i światowej, co przekłada się na wygląd i fason oferowanych modeli śniegowca.

Kolekcja kaloszy i śniegowców MUFLON w 2014 r. została odznaczona prestiżową nagrodą jaką jest ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich.

KOMFORT UŻYTKOWANIA ŚNIEGOWCÓW

Śniegowce MUFLON wyprodukowane zostały w nanotechnologii SILPRO. Wprowadzenie tej innowacyjnej metody w produkcję śniegowców daje dzieciom aktywną ochronę. Dzięki zastosowaniu w strukturze materiału nanocząsteczek srebra Ag+ uzyskano właściwości:

  • antybakteryjne i przeciwgrzybiczne

  • absorbujące wilgoć

  • neutralizujące nieprzyjemny zapach,

  • zatrzymują rozwój mikroorganizmów i drobnoustrojów

BUDOWA ŚNIEGOWCÓW

Podeszwa śniegowców została wykonana z kauczuku termoplastycznego (TR), jest stabilna i elastyczna, dzięki czemu :

  • spełnia funkcje antypoślizgowe,

  • jest odporna na ścieranie

  • nie twardnieje w minusowych temperaturach

  • zapobiega przemakaniu

  • zapewnia komfort podczas noszenia

Cholewka

Cholewka jest z zaimpregnowanego materiału tekstylnego, który nie przemaka. Poprzez to, że jest wciągana, dziecko samodzielnie w łatwy sposób może założyć i zdjąć bucik. Dzięki wysokości cholewki i zastosowaniu dodatkowego ściągacza mamy pewność, że śnieg nie przedostanie się do wewnątrz.

Elementy odblaskowe

Z tyłu cholewki wszyto element odblaskowy, polepszający widoczność dzieci na drodze. Zastosowanie tego elementu, sprawi, że Twoje dziecko będzie widoczne w świetle reflektorów  z odległości 150 - 250 metrów.

Wkładka z folią aluminiową

Zastosowana wewnątrz wkładka złożona jest z trzech warstw: folia aluminiowa , z góry i z dołu otoczona przez ocieplaną włókninę. Takie rozwiązanie podtrzymuje ciepło wytwarzane naturalnie przez stopę, a jednocześnie zatrzymuje zimno od spodu buta. Dodatkowa perforacja zachowuje odpowiednią temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz buta.

Podszewka

Podszewka w całości wykonana jest z wysokiej jakości naturalnej dzianiny futerkowej z wełny owczej. Zastosowanie takiego materiału  zapewnia ciepło w niskich temperaturach, daje odporność na wiatr, ma właściwości przeciwpotne. Dzięki temu kożuszkowi, wewnątrz buta jest miękko i wygodnie.

Śniegowce Muflon są: wiatroodporne, wodoodporne, mrozoodporne. Z naturalną wełną owczą, Dają ciepło w mrozy do -30 stopni. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. W rozmiarach od 21 do 36.

Należy jednak pamiętać, że śniegowce nie spełniają funkcji profilaktycznej. Jeżeli ze względu na wadę stopy potrzebny jest kozak profilaktyczny, to www.wesołebuciki.pl oferują duży wybór obuwia profilaktycznego, producentów takich jak: Bartek, Memo, AniBut czy Mrugała.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jak dobierać buty dla dziecka?
Śniegowce muflon dla Twojego dziecka
Jakie błędy popełniasz kupując buty dla dzieci ?
Dlaczego buty marki Emel są wyjątkowe?
Jakie kupić najlepsze kalosze dla dzieci ?
Czy warto kupić buty dla dzieci ze znakiem Zdrowa Stopa?
Idealne sandały profilaktyczne dla dziecka
Buty dziecięce z obcasem Thomasa
Czy już wiecie jakie buty profilaktyczne kupić na wiosnę?
Dlaczego i jakie buty do nauki chodzenia warto kupić?

Comments

Log in or register to post comments