Profilaktyczne buty na zimę z obcasem Thomasa
Posted by      10/23/2020 08:49:09
Profilaktyczne buty na zimę z obcasem Thomasa

Jeżeli chcemy, by stopy naszych dzieci się prawidłowo kształtowały i rozwijamy, jeżeli chcemy korygować powstałe już wady, należy mieć świadomość, że nie wystarczy jedna para dobrych kapci. Buciki profilaktyczne dzieci powinny nosić każdą porą roku. Jeśli zależy nam na efektach i poprawie to musimy dbać, by obuwie było odpowiednio dopasowane do stóp.

Dla kogo buty profilaktyczne?

Tak naprawdę dla każdego dziecka, aby zapobiegać, lub korygować powstałe już wady:

-koślawość kolan

-koślawość stóp

-szpotawość kolan

-płaskostopie podłużne

-płaskostopie poprzeczne

-stopy płasko-koślawe

-koślawe ustawienie pięty

Buty profilaktyczne są zamiennie używane z określeniem buty ortopedyczne, co jest błędem. Wielu rodzicom sformułowanie buty ortopedyczne, źle się kojarzy, nasuwa na myśl brzydkie i toporne buty. Produceni tacy jak Memo, Mrugała, Anibut dbają o to, by buciki były nie tylko zdrowe i odpowiednio dopasowane do stopy, ale żeby też miały atrakcyjny wygląd dla dzieci.

Memo. Modele Aspen i Colorado

To co charakteryzuje buty zimowe Memo to odwzorowany obcas Thomasa MemoProfiSole®. Przystosowane są do wkładki ortopedycznej. Język jest wszyty, co zapobiega dostawaniu się śniegu. Podszewką bucików jest miękkie futerko zapewniające odpowiednią termoizolację, komfort i ciepło. Modele Aspen i Colorado wykonane są z naturalnej, wysokogatunkowej i impregnowanej skóry w połączeniu z wodoodpornym materiałem AquaStop. Buty są odporne na śnieg więc idealnie nadają się na zimowe spacery i zabawy.

Dostępne w rozmiarze od 22- 34, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Anibut. Modele Lemi, Simo, Jerry.

Buty ocieplane są naturalną wełną owczą, co daje niesamowite ciepło, niepotrzebne są żadne dodatkowe skarpetki, stopa dzieci na pewno nie zmarznie. Podeszwa z obcasem Thomasa wykonana jest z sprężystego i elastycznego termokauczuku, która ma właściwości antypoślizgowe. Buty wykonane są z naturalnej skóry licowej co w praktyce łączy się z łatwą konserwacją.

Dostępne w rozmiarze od 20- 36, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Mrugała. Kolekcja profilaktyczna Porto

Buty wykonane są z naturalnej skóry licowej, a ich atutem jest wzmocniony nosek chroniący przed otarciami. Modele zimowe ocieplane są miłym futerkiem, które idealnie utrzymuje ciepło. Usztywniony zapiętek utrzymuje we właściwym ułożeniu oś pięty z osią podudzia. Wysoka cholewka stabilizuje staw skokowy. Podeszwa wykonana jest z termokauczuku, z obcasem Thomasa wspomagającym wysklepienie podłużne stopy.

Dostępne w rozmiarze od 19- 36, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Wszystkie buty dostępne są w naszym sklepie internetowym www.wesolebuciki.pl

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Profilaktyczne buty na zimę z obcasem Thomasa
Jesienne propozycje od Mrugały
Letni niezbędnik obuwniczy
Idealne buty dla dziecka: sznurowane czy na rzepy?
Śniegowce Bartek
Trzewiki profilaktyczne z obcasem Thomasa
Jakie buty chłopięce na jesień?
Buty sportowe dla dzieci Bartek
Dlaczego warto kupić buty do nauki chodzenia marki Emel?
Jakie kapcie do przedszkola?

Comments

Log in or register to post comments