Buty profilaktyczne Daniel dla dzieci.
Posted by      12/11/2017 09:23:28
Buty profilaktyczne Daniel dla dzieci.

Obuwie profilaktyczne dla dzieci Daniel

Większość czasu w ciągu dnia dzieci spędzają w kapciach. Wybór obuwia domowego ma duże znaczenie dla prawidłowego kształtowania się stópek naszych pociech.

Dziś zajmiemy się kapciami profilaktycznymi produkowanymi przez firmę Daniel.

Obuwie tej firmy jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy pragną stosować profilaktykę zdrowotną swojej pociechy. Przyjazna konstrukcja obuwia oraz odpowiedni dobór materiałów daje dziecku komfort ich noszenia. Zastosowanie różnego typu otworów wentylacyjnych sprawia, iż stopa naszych pociech nie poci się.

Obuwie profilaktyczne firmy Daniel jest wykonywane ręcznie, ich zaletą jest wysokość, posiadają usztywnioną tylną część - tzw „ sztywny zapiętek” . Zapewniają one usztywnienie w kostce oraz dobre podtrzymanie stawu skokowego.

Poniżej przedstawiona jest konstrukcja obuwia.


BudowaJednym z ważniejszych elementów w tych kapciach jest podeszwa zaopatrzona w obcas Thomasa, którego zadaniem jest wsparcie profilaktyki oraz korekcji wad stópek. Jego zadaniem jest odpowiednie rozłożenie nacisku sił stopy dziecka na podłoże. W kapciach Daniel zastosowane są dwa rodzaje podeszw: styrogumowa i termokauczukowa. Pierwsza jest lekka i sprężysta, elastyczność uzyskuje podczas jej użytkowania, druga jest antypoślizgowa, jest bardzo dobrze przyczepna i bardziej wytrzymała na ścieranie, może być stosowana również jako obuwie do wyjścia na zewnątrz.

Rolą rodziców jest obserwacja czy spody w obuwiu równomiernie wycierają się bez względu jaki rodzaj podeszwy jest zastosowany, jest to wyznacznikiem prawidłowego rozwoju stópek dziecka. Jeżeli nastąpiło nierównomierne ścieranie się spodów, zalecana jest konsultacja z lekarzem ortopedą. Do kapci firmy Daniel można stosować wkładki ortopedyczne zalecone przez lekarza ortopedę .

Gdzie kupić buty profilaktyczne

Buty Daniel można kupić samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem, bo jak wskazuje nazwa jego cechą jest profilaktyka czyli zapobieganie wadom stóp.

W naszym sklepie wesolebuciki.pl posiadamy ofertę firmy Daniel w bardzo dużym asortymencie.

Kapcie dla naszych pociech z naszego sklepu spełniają wszystkie obowiązujące trendy - są wygodne, kolorowe, wesołe, ciekawie ozdobione.

Każdy model z naszego sklepu charakteryzuje się także doskonałą jakością i starannym wykończeniem. Precyzyjnie wyprofilowane wkładki zapewniają komfort i wygodę, nawet podczas całodziennego użytku. W każdym sezonie wybór kapci dla dzieci jest tak duży, że każdy rodzic i dziecko z pewnością znajdą zadowalający ich model. 

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakiej firmy wybrać półbuty na wiosnę?
Jak wybrać baleriny profilaktyczne?
Jak dbać o prawidłowy rozwój stopy dziecka ?
Trampki MEMO
Sandały Bartek
Jakie kapcie dla dzieci, Danielki, Dawid czy Mrugała?
Buty profilaktyczne Daniel dla dzieci.
Buty profilaktyczne jako dobry pomysł na prezent gwiazdkowy
Jakie buty wybrać na zimę dla dziecka?
Jakie buty do wkładek ortopedycznych dla dzieci?

Comments

Log in or register to post comments