Pokaż filtry

WYBIERZ ROZMIAR

Rodzaj

Producent

Zresetuj krok

Zdrowa stopa

Brak dostępnych opcji

Darmowa dostawa

Brak dostępnych opcji

Lista produktów marki MUFLON

W naszym sklepie mamy szeroką ofertę kaloszy Muflon, które są dostępne w różnych: wzorach, kolorach, nadrukach, z dodatkami w postaci gum, ściągaczy, które dodatkowo chronią nóżki naszych pociech przed dostaniem się wody. Dzięki różnorodnym kolorkom dzieci będą widoczniejsze na drodze a zatem zwiększy się ich bezpieczeństwo im bardziej jaskrawe tym lepiej. Po za tym kalosze są łatwe w utrzymaniu ich w czystości, bez problemu usuniemy z nich wszelki brud po zabawie dzieci.

Kaloszki to obowiązkowe obuwie na deszczowe letnie dni i nie tylko. Zapewniają stopom ochronę przed przemoknięciem i pozwalają spędzać czas pomimo nieciekawej pogody, mogą być modnym dodatkiem do każdej stylizacji naszych pociech, dlatego warto kupić kaloszki dobrej i renomowanej firmy jaką jest firma Ren But.

Śniegowce MUFLON wyprodukowane zostały w nanotechnologii SILPRO. Wprowadzenie tej innowacyjnej metody w produkcję śniegowców daje dzieciom aktywną ochronę. Dzięki zastosowaniu w strukturze materiału nanocząsteczek srebra Ag+ uzyskano właściwości:

  • antybakteryjne i przeciwgrzybiczne

  • absorbujące wilgoć

  • neutralizujące nieprzyjemny zapach,

  • zatrzymują rozwój mikroorganizmów i drobnoustrojów