Pokaż filtry

WYBIERZ ROZMIAR

Rodzaj

Brak dostępnych opcji

Producent

Zdrowa stopa

Darmowa dostawa

Jak bosa stopa BAREFOOT

Czym są buciki barefoot dla dzieci - zapewniają swobodę ruchu, aby stopy mogły się zdrowo rozwijać. 

Barefoot to buty dla malucha, które są miękkie, mają elastyczną podeszwę i odpowiednią ilością miejsca na palce. Podstawa to wykonanie ich z naturalnego oddychającego materiału lub skóry naturalnej. 

Nazwa „barefoot” pochodzi z języka angielskiego, czyli „boso”. Obuwie tego typu dają stopom komfort podobny chodzenia boso

Buciki dla dzieci typu barefoot zginają się w dwóch kierunkach, można je zwinąć prawie w rulon, a materiał i sposób wykonania bucików zapewnia stopom dziecka pełną ochronę. 

Tego typu obuwie można dobrać idealnie do każdej budowy dziecięcych stóp – znajdziemy wśród nich buty dla malucha zarówno o bardzo pulchnych, jak i chudych stopach, z wysokim lub niskim podbiciem. Buty barefoot mogą też mieć różne przeznaczenie np. zimowe, sandałki, przedszkolne, kapcie. 

Wszystkie buciki barefoot mają jedną wspólną cechę – są niezwykle wygodne. 

Wśród producentów obuwia barefoot jest firma BOBUX. Buty tej firmy mamy w naszej ofercie w sklepie internetowym sklepie Wesołe Buciki . Nasz sklep od wielu już lat sprzedaje wysokiej jakości buty dla dzieci. Wszystkie buty dostępne w internetowym sklepie Wesołe Buciki są zgodne z zaleceniami pediatrów.

Cechy bucików barefoot - wszystkie te wymagania spełniają buty firmy BOBUX. To najlepsze dostępne na rynku buciki dla dzieci.

  • elastyczna podeszwa,
  • odpowiednia szerokość w obszarze palców,
  • płaska podeszwa i płaska wkładka,
  • oddychający materiał i oddychająca wkładka (z certyfikatami),
  • lekkość,
  • łatwość zakładania i ściągania
  • test dwóch palców

Sumując, buciki barefoot dla malucha pozwolą Twojemu dziecku na swobodę. Będzie w nich chodzić, biegać i odkrywać świat z naturalną swoją radością. To obuwie w żaden sposób nie zaburza prawidłowego rozwoju stóp dziecka i właściwej postawy jego ciała, przy tym zapewnia mu pełne bezpieczeństwo.

Barefoot buty - bosa stopa | wesolebucki.pl