Rozpoczęliśmy naszą działalność 10 lat temu. Jesteśmy dynamiczną firmą, w pełni rozwijającą się, która zajmuje ważne miejsce w marketingu obuwia dziecięcego. Nasze podejście wnosi na polski rynek nowy poziom jakości obuwia dziecięcego, w asortymencie mamy obuwie najlepszych polskich producentów oraz firmy włoskie znane z wysokiej jakości. Potrzeba naszych klientów jest dla nas priorytetem, a zadowolenie ich motywuje nas do coraz lepszej obsługi.

Myślą przewodnia naszego sklepu jest zadbanie o odpowiednie obuwie dla dzieci, które wyróżnia się wysoką jakością i stylem, w którym można znaleźć buty do domowego użytku, sandały, kozaki i obuwie profilaktyczne wspierające prawidłowy rozwój stóp u dzieci.

Inspiracją stworzenia naszego sklepu był brak możliwości zakupu obuwia profilaktycznego dla dzieci. Dlatego od wielu lat oferujemy sprzedaż w Internecie. Zainteresowanie naszą stroną wesolebuciki.pl zdobywa z każdym rokiem większą ilość zadowolonych klientów. Wesołe Buciki to sklep, w którym znajdziesz wysokogatunkowe, zdrowe obuwie posiadające zalety profilaktyczne znanych marek jak Emel, Mrugała, AniBut, Bartek, Danielki, Bobux, Primigi, Dawid. Proponujemy Państwu modele obuwia, dostosowane do aktualnych trendów, ale także do Państwa oczekiwań co do stosunku jakości do ceny.

Posiadamy dużą i zróżnicowaną ofertę, którą cały czas poszerzamy aby każdy klient mógł indywidualnie dokonać zakupów do własnych potrzeb. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Zapewniamy sprawną obsługę zamówień. Staramy się szybko i sprawnie odpowiadać na nurtujące Państwa pytania czy wątpliwości.

Jeśli mają Państwo jakikolwiek problem związany z wyborem odpowiedniego obuwia dla dziecka można do nas napisać poprzez e mail sklep@wesolebuciki.pl

Profesjonalny zespół pracowników cały czas doskonali się z zakresu sprzedaży, obsługi klienta - słuchamy klienta i wdrażamy coraz większy asortyment, rozwijamy naszą ofertę dla potrzeb klienta.