Pokaż filtry

WYBIERZ ROZMIAR

Rodzaj

Zresetuj krok

Producent

Zdrowa stopa

Darmowa dostawa

Brak dostępnych opcji

Danielki

Lecznicze buty Danielki

Wśród polskich producentów butów dla dzieci nie sposób pominąć firmy Danielki. Polski producent obuwia obecny jest na rynku od przeszło ćwierćwiecza a jego produkty cieszą się dużym uznaniem. Rodzice doceniają Danielki za ich dopracowaną konstrukcję, zapewniającą małym stopom komfort i zabezpieczenie.

Buciki Danielki – co w ofercie?

Firma słynie z produkcji modnie wyglądających butów rehabilitacyjno-profilaktycznych. Do czego służy takie obuwie?

Obuwie profilaktyczne dla dzieci to specjalny rodzaj obuwia, które ma na celu wspierać zdrowy rozwój stóp oraz zapobiegać lub leczyć różnego rodzaju zaburzenia i choroby stóp. A wbrew pozorom, to częsta przypadłość. Buty te charakteryzują się specjalną konstrukcją i budową – w tym usztywnianym zapiętkiem, której celem jest zapewnienie optymalnego wsparcia stopy i umożliwienie korekcji wad postawy.

Cechy szczególne to m.in. profilowane podparcie pięty – wzmocnienie w tym miejscu stabilizuje stopę i ogranicza jej niepożądane ruchy. Z kolei wzmacniana cholewka niweluje ryzyko nadwyrężenia stawu sokowego. Elastyczna podeszwa – wykonywana najczęściej z termokauczuku - zapewnia odpowiednią amortyzację i jednoczesną swobodę ruchów dla stopy dziecka.

Buty profilaktyczne Daniel mogą być wyposażone w specjalistyczne wkładki ortopedyczne, dopasowane względem konkretnych potrzeb dziecka. Poza tym można też stosować specjalistyczne aparaty ortopedyczne czy szyny – ich użycie zaleci już specjalista po wcześniejszym badaniu.

Buty, które leczą i dobrze wyglądają

Buty rehabilitacyjne znajdują zastosowanie w leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń stóp, takich jak płaskostopie, koślawość, stopa końsko-szpotawa czy stopa szpotawa. Mogą również pomóc w redukcji dolegliwości bólowych w obrębie stóp i kolan oraz zapobiegać powstawaniu nowych wad postawy

Wszystkie modele firmy Danielki charakteryzują się miłą dla oka stylistyką. Buty produkowane są z wysokiej jakości materiałów – przede wszystkim skóry. Danielki buty mogą być wykonane ze skóry licowej lub welurowej. Do produkcji podeszw używa się termokauczyku lub styrogumu. Oba materiały charakteryzują się dobrymi parametrami użytkowymi i bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania butów.

Kolorystyka butów tego producenta nie jest mocno wyrazista – firma stawia na sprawdzone połączenia kolorystyczne, w których dominują odcienie granatu, szarości i beże. Ale to nie znaczy, że buty nie są efektowne – wręcz przeciwnie, bo znakiem szczególnym są miłe dla oka dodatki w postaci np. naszywek z motywami zwierzęcymi.

Danielki - obuwie profilaktyczne dla chłopca i dziewczynki

W katalogu produktów firmy znajdziemy buty profilaktyczne Danielki przeznaczone dla chłopców – i to zarówno maluchów, stawiających swoje pierwsze kroki, jak i większych dzieci o wyższych potrzebach ruchowych. Wybierając te produkty zapewniamy stopom dziecka właściwe warunki do prawidłowego rozwoju. Dziś świadomość rodziców jest coraz większa i coraz rzadziej zdarzają się przypadki bagatelizowania schorzeń stóp czy wad postawy. Właściwie dobrane kapcie profilaktyczne dla dzieci mogą zniwelować większość typowych dolegliwości stóp, charakterystycznych dla okresu dziecięcego.

Buty Danielki to także sandałki. Ich oryginalna forma z pewnością będzie przyciągać wzrok rówieśników. Mają odkryte palce, przez co są przewiewne i nawet w cieplejsze dni małym odkrywcom nie będzie w nich niekomfortowo.

Dziewczynki mają dedykowaną dla siebie kolekcję w ofercie polskiego producenta. Znajdziemy tu np. beżowe buciki profilaktyczne z motywem misia czy z kolorowymi zapięciami. Z myślą o dziewczynkach powstała cała kolekcja stylowych kapci profilaktycznych. To buty bardzo przyjazne małym stópkom, wykonane z miłych w dotyku materiałów. Jednocześnie wewnętrzna, sztywna konstrukcja nie pozwala na przemieszczanie się stopy wewnątrz buta nawet podczas intensywnego użytkowania.

Wszystkie oferowane buty Danielki można kupić w szerokiej gamie rozmiarów. To pozwala na dopasowanie obuwia zarówno dla niemowlaków, jak i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

ROZMIARY BUTÓW DANIELKI

Rozmiar 18 długość wkładki 12,5 cm,

Rozmiar 19 długość wkładki 13,0 cm,

Rozmiar 20 długość wkładki 13,5 cm,

Rozmiar 21 długość wkładki 14,5 cm,

Rozmiar 22 długość wkładki 15,0 cm,

Rozmiar 23 długość wkładki 15,5 cm,

Rozmiar 24 długość wkładki 16,3 cm,

Rozmiar 25 długość wkładki 17,0 cm,

Rozmiar 26 długość wkładki 17,5 cm,

Rozmiar 27 długość wkładki 18,4 cm,

Rozmiar 28 długość wkładki 19,0 cm,

Rozmiar 29 długość wkładki 19,6 cm,

Rozmiar 30 długość wkładki 20,2 cm,

Rozmiar 31 długość wkładki 21,0 cm,

Rozmiar 32 długość wkładki 21,7 cm

buty-sandalki-profilaktyczne-postep-bs-1