PRIMIGI

PRIMIGI
OBUWIE DZIECIĘCE WŁOSKIEJ FIRMY PRIMIGI

Primigi już od 1976 roku towarzyszy dziecięcym stópkom. Włoscy projektanci mający wyczucie i umiłowanie stylu, oraz wrażliwość na jakość materiałów, dokładność w projektowaniu, wykonują buty modne i wygodne. Ich hasłem przewodnim w produkcji obuwia dziecięcego to lekkość, elastyczność, wytrzymałość, miękkość.

Modele firmy Primigi są produkowane dla dzieci aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. Dobrze wyprawione skóry oraz miękkie materiały syntetyczne dają odpowiedni komfort noszenia obuwia Primigi. Dzieki superlekkiej wkładce z naturalnej skóry z systemem sky effect, podskoki i bieganie będą przyjemne i bezpieczne dla stóp.
W elastycznej podeszwie zastosowano komorę powietrzną, która łagodzi wszelakie wstrząsy i niedogodności w styczności z podłożem po którym biega dziecko. Podeszwa jest zaprojektowana z wycięciami dzięki czemu posiada bardzo dobrą przyczepność i antypoślizgowość.
W zimowych modelach stosuję się super cienką membranę Gore-Tex, która nie pozwala stopom zamoczyć się. W butach marki Primigi dzieci na pewną będą szczęsliwe :)