Pokaż filtry

WYBIERZ ROZMIAR

Rodzaj

Zresetuj krok

Producent

Zdrowa stopa

Brak dostępnych opcji

Darmowa dostawa

Primigi

Primigi, czyli idealne buty dla każdego dziecka

Ta włoska marka słynie z oferowania najwyższej jakości butów dla dzieci. Firma może poszczycić się długą tradycją, bo wytwarza obuwie dla małych stópek już od 1976 roku. Zebrane przez lata doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami i technologią produkcji sprawia, że wyroby Primigi uchodzą za jedne z najlepszych na rynku. Marka Primigi jest więc zdecydowanie jednym z najciekawszych producentów dziecięcego obuwia dostępnych w sklepach. Dbając o zdrowie i właściwy rozwój stóp dzieci, nie zapomina bowiem o ich komforcie i stosując sprawdzone przez siebie technologie tworzy produkty odpowiednie dla każdego i na każdą porę roku. Na rynku dostępnych jest wielu różnych producentów oferujących obuwie dziecięce, jednak warto wybierać takie, dla których dobro dziecka jest najistotniejsze. Także dla włoskiej firmy Primigi buty dziecka i jego komfort są wyjątkowo istotne, dlatego w procesie twórczym robione jest wszystko, by w jak najlepszy sposób spełniały one wymagania użytkowników. Produkowane są z najlepszej jakości materiałów, wykorzystując nowoczesne technologie oraz skupiając się na tym, by buty Primigi cechowały się wygodą, oddychalnością i wysokim poziomem estetyki.

Na lato? Sandały Primigi

Dobranie odpowiedniego obuwia na letnie miesiące jest niezwykle ważne - w wysokich temperaturach istotne jest to, by stopa dziecka oddychała i miała zapewniony komfort, nie będąc narażoną na obtarcia czy odparzenia. W marce Primigi sandały wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz tworzywa i skonstruowane tak, by w optymalny sposób dopasowywały się do kształtu stopy. Gwarantują wysoką oddychalność i wygodę podczas noszenia, a jednocześnie pozostają łatwe do czyszczenia. Dla najmłodszych z kolei Primigi zapewnia sandały o wzmocnionej konstrukcji i większej stabilności stopy, co umożliwia właściwy ich rozwój i nie pozwala na doprowadzenie do niepożądanych zmian w ułożeniu nóg.

A co z zimą? Śniegowce Primigi

Włoska firma oczywiście dba o komfort dzieci nie tylko w ciepłe, letnie miesiące, ale też wtedy, gdy wymagania w stosunku do obuwia są jeszcze wyższe. W swojej ofercie posiada więc ogromny wybór obuwia przeznaczonego na wszelkiego rodzaju niepogodę. Primigi śniegowce przygotowuje z zachowaniem wszelkiej staranności i z wykorzystaniem technologii Gore-Tex. To właśnie jej unikatowe właściwości sprawiają, że zimowe kozaki Primigi cechują się wodoodpornością i oddychalnością, pozwalając na pozostanie stopy suchej i jednocześnie nie przegrzewając jej. A to przy wszystko przy wysokim komforcie noszenia, bez efektu zmęczenia stopy nawet przy wielogodzinnej obecności na stopie dziecka. Kozaczki Primigi świetnie sprawdzą się więc zarówno w chłodne zimowe dni, jak i nieco cieplejsze, ale często bardziej wilgotne miesiące jesienne.

Stylowe Primigi buty dla dziewczynek…

…i dla chłopców. Włoski design i fantazja połączone z wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla najmłodszych tworzą właściwie kompletną ofertę butów dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci. Primigi to nie tylko sandały i śniegowce, ale też lekkie półbuty w wielu wersjach kolorystycznych i miękką podeszwą czy eleganckie Primigi kozaczki dla dziewczynek. Szeroki wybór wzorów i modeli pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających i pomysłowych dzieci. A wszyscy rodzice wiedzą jak wielką fantazją potrafią wykazać się pociechy jeśli chodzi o pomysły na własną garderobę. Tak duża mnogość opcji jest więc w wielu sytuacjach nieoceniona!

Jaka Primigi rozmiarówka?

W Primigi tabela rozmiarów zawiera wszystkie najpopularniejsze wymiary dla dzieci, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z dobraniem odpowiedniego rozwiązania. Sandały czy śniegowce Primigi dostępne są już nawet od rozmiaru numer 18, natomiast Primigi kozaki dla odrobinę starszych dziewczynek od numeru 30. Dla mocniej wyrośniętych chłopców w ofercie Primigi można znaleźć za to obuwie aż do rozmiaru numer 40! Każdy rodzic doskonale wie jak ważnym elementem ubioru dziecka są buty. Poza tym, że stanowią nieodzowną część garderoby dziecka, to pozwalają także zadbać o prawidłowy rozwój fizyczny pociechy, zapewniają komfort poruszania i niejednokrotnie stanowią też efektowną ozdobę. Dlatego też tak bardzo istotne jest, by wiedzieć jakie buty dla dzieci wybrać.

PRIMIGI